OK
Aktualności
AKTUALNOŚCI
Zawiadomienie o Walnym Zgromadzeniu
Szanowne Koleżanki, szanowni Koledzy....
Zarząd Koła Łowieckiego „Orzeł" w Orli zawiadamia
Walne Zgromadzenie Koła Łowieckiego „Orzeł"
Faza księżyca
Pogoda
owiedziło nas: 000272866 osób
Aktualnie gości na stronie: 2
Twoje IP: 3.92.91.54
AKTUALNOŚCI
Petycja SignForHunting


1. Drodzy koledzy i koleżanki zachęcamy do podpisania petycji #SignForHunting i jak najszerszego jej udostępniania w waszych okręgach. Petycja została przygotowana przez FACE (Federację Stowarzyszeń na rzecz Łowiectwa i Ochrony Przyrody), zajmującej się m.in. reprezentacją naszych praw — praw ponad 7 milionów myśliwych zrzeszonych w organizacjach łowieckich na arenie międzynarodowej.

Formularz petycji znajdziecie Państwo na stronie: https://signforhunting.com/pl/  

Zajmie to Państwu zaledwie 5 sekund. Ważne jest, aby dotrzeć do jak największej liczby myśliwych w naszym kraju.

Coraz częściej obserwujemy działania antyłowieckie podejmowane przez instytucje europejskie, które wpływają na charakter myślistwa oraz jego odbiór społeczny w naszym kraju. W czasie gdy w Europie stajemy przed coraz bardziej skomplikowanymi zagadnieniami związanymi z czynną ochroną środowiska, jak i wieloma innymi poważnymi wyzwaniami, niektórzy decydenci w Brukseli są nastawieni na bezzasadne ograniczanie polowań. Obecnie 80% zasad i przepisów mających wpływ na łowiectwo i ochronę przyrody pochodzi z Brukseli!

Więcej szczegółów nt. Kampanii Europejskich Myśliwych na stronie: https://www.pzlow.pl/kampania-europejskich-mysliwych-face-podpisz-petycje/

Musimy chronić swoich praw!

2. Podlaski   Wojewódzki   Lekarz   Weterynarii zawiadamia, że w terminie 16-18  września2022 r.   na obszarze województwa podlaskiego zostanie przeprowadzone metodą zrzutów z   samolotów szczepienie ochronne lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.
3. Zarząd Okręgowy PZŁ w Białymstoku zaprasza myśliwych wraz z rodzinami do
wzięcia udziału w  IV Pielgrzymce do Świętej Wody w dniu 4 września 2022
r. o godz. 11,00.

Darz bór!
Urszula Anisiewicz
507 089 798

data publikacji: 2022-08-30 13:29:38